12 knivar, längd, 18 cm
11 gafflar, längd 18 cm
12 skedar, längd 18 cm
1 osthyvel, längd 22 cm
4 smörknivar, längd 16 cm
1 sked, längd, 21 cm
1 soppslev, längd 18 cm
1 gaffel, längd 18 cm
6 påläggsgafflar, längd 13 cm
Stämplade extraprima.sv.alp
Knivblad stämplade Rostfritt Stål Eskilstuna.
Bruksskick.
12 knivar, längd, 18 cm
11 gafflar, längd 18 cm
12 skedar, längd 18 cm
1 osthyvel, längd 22 cm
4 smörknivar, längd 16 cm
1 sked, längd, 21 cm
1 soppslev, längd 18 cm
1 gaffel, längd 18 cm
6 påläggsgafflar, längd 13 cm
Stämplade extraprima.sv.alp
Bruksskick.