Enstensring med diamant i klofattning
Ringstorlek, 16,52 mm
Stämplad SI 585
Diamant
Klarhet, VS
Färg, W
Slipning, brilliant
Carat, 0,15
Totalvikt, 2, 78 gram.
Bruksskick.
Ringstorlek, 16,52 mm
Stämplad SI 585
Diamant
Klarhet, VS
Färg, W
Slipning, brilliant
Carat, 0,15
Totalvikt, 2, 78 gram.
Bruksskick.