SPEGEL, förgylldoch bronserad, empire, 1800-talets början.

24829. SPEGEL, förgylldoch bronserad, empire, 1800-talets början.

Dekor av bl a delfiner och palmett. Höjd 130 cm.

Defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekter.

Antal besök: 850