HANS OLOF HANSSON. viola d’amore, signerad samt daterad Hans Olof Hansson, Fecit Holmiae, 1965.

2482749. HANS OLOF HANSSON. viola d’amore, signerad samt daterad Hans Olof Hansson, Fecit Holmiae, 1965.

Längd ca 81 cm, bredd ca 27 cm.

Mindre repor förekommer.

Tema

Musikinstrument och tillbehör

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor förekommer.

Tema

Musikinstrument och tillbehör

Antal besök: 1 210