Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
HANS FRITZDORF. Komposition, olja på duk, signerad 66.
248271. HANS FRITZDORF. Komposition, olja på duk, signerad 66.
66 x 120 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
66 x 120 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
907