NILS GÖRAN BRUNNER. Olja på uppklistrad duk, landskap, signerad N.G. Brunner samt daterad 60.

248239. NILS GÖRAN BRUNNER. Olja på uppklistrad duk, landskap, signerad N.G. Brunner samt daterad 60.

22x29 cm.

Märken efter häftstift i kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x29 cm.

Antal besök: 897