OLLE LINDGREN. Olja på pannå, fiolspelande flicka, Signerad OL.

248238. OLLE LINDGREN. Olja på pannå, fiolspelande flicka, Signerad OL.

A tergo signerad Olle Lindgren samt daterad -76.
18x17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x17 cm.

Antal besök: 1 119