MANSCHETTKNAPPAR 1 par 18k guld samt SLIPSNÅL silver, Bengt Hallberg Köping, 1900-talets andra hälft.

248172. MANSCHETTKNAPPAR 1 par 18k guld samt SLIPSNÅL silver, Bengt Hallberg Köping, 1900-talets andra hälft.

Med dekor av text "Meag"
1 par manschettknappar, Bengt Hallberg Köping 1991, total vikt ca 13,2 gram.
Slipsnål, silver, Bengt Hallberg Köping 1988, längd ca 5,7.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dekor av text "Meag"

Bruksslitage.

Antal besök: 1 696