AFTONKLÄNNING med bolero, 2000-tal.

2481503. AFTONKLÄNNING med bolero, 2000-tal.

Ärmlös fodrad klänning, längd utan axelband 130 cm, 17 cm dragkedja i livet 17 cm
Bystmått ca 82, midjemått ca 74 cm
Bolero, ryggmått 36 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bolero, ryggmått 36 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 539