KISTA, barock, 1600/1700-tal.

KISTA, barock, 1600/1700-tal.
248114. KISTA, barock, 1600/1700-tal.

Ca. längd 137, bredd 63, höjd 72 cm.

Slitage, sprickor, slagmärken, fläckar, renoverad och kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 855