LEKSAKSDJUR, 2 st, 1900-talets tidigare hälft.

248075. LEKSAKSDJUR, 2 st, 1900-talets tidigare hälft.

Lamm höjd 25 cm. Hund höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 732