VICTORINO BERBEGAL CAPELO. Landskap.

2480744. VICTORINO BERBEGAL CAPELO. Landskap.

Olja på duk
Signerad
68,5x105 cm.

Små fel. Målad och förgylld träram, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
68,5x105 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 248