GOLVUR, 1800-talets mitt.

GOLVUR, 1800-talets mitt.
24806. GOLVUR, 1800-talets mitt.

Brunmålat, svagt svängd form. Lod och pendel finnes.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 892