Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BIRGITTA FLINK. Motiv från Tjörn Åseby, olja på duk, signerad 59.
248065. BIRGITTA FLINK. Motiv från Tjörn Åseby, olja på duk, signerad 59.
42 x 48 cm.
Något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 48 cm.
Något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
2 078