PARTI MÖBLER MM, 4 delar, 1900-tal.

24805. PARTI MÖBLER MM, 4 delar, 1900-tal.

Tvådelat hörnskåp, mörkbetsat. Höjd 204 cm.
Grammofonskåp, zebrano. 63 x 45 cm. Höjd 59 cm.
Takpendel, 3 kupor av koppar.
Rullbandspelare Tandberg i väska.

Slagmärken och slitage.
Fuktfläck på grammofonskåp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Takpendel, 3 kupor av koppar.

Slagmärken och slitage.
Fuktfläck på grammofonskåp.

Antal besök: 926