2480450. FÅTÖLJ, IKEA PS "Selma", Front design, 2000-tal.
Rygghöjd ca 75 cm.
Klädd med vitt skin samt dynor klädda med mönstrat bommullstyg.
Front design (Sofia Lagerqvist, Charlotte van den Lancken, Anna Lindgren samt Katja Sävström).
Bruksslitage, stötmärken.