FÅTÖLJ, IKEA PS "Selma", Front design, 2000-tal.

2480450. FÅTÖLJ, IKEA PS "Selma", Front design, 2000-tal.

Rygghöjd ca 75 cm.
Klädd med vitt skin samt dynor klädda med mönstrat bommullstyg.

Front design (Sofia Lagerqvist, Charlotte van den Lancken, Anna Lindgren samt Katja Sävström).

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 75 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 1 423