KARMSTOL, "Amiral", Karin Mobring för Ikea. 1970-tal.

248033. KARMSTOL, "Amiral", Karin Mobring för Ikea. 1970-tal.

Kromad stålrörsstomme. Höjd 72, bredd 63 cm. Rygg, sits samt armstöd i naturfärgat skinn.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 837