MATBORD, 1900-talets mitt.

MATBORD, 1900-talets mitt.
2479930. MATBORD, 1900-talets mitt.

Stomme av betstat lövträ. Skiva med laminerad perstorpskiva. Två utdragbara skivor a 30 cm. Längd ca 80 cm. Bredd ca 75 cm. Höjd ca 75 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och slag. Laminat löst i hörn. Senare tillägg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 368