BORD OCH 6 ST STOLAR. Mahogny.(2 st iläggskivor).

24798. BORD OCH 6 ST STOLAR. Mahogny.(2 st iläggskivor).

Bord, pyramidmahogny och stolar, 1800-tal senempire. Bordets höjd 73 cm, diameter 115 cm.

Bruksslitage, kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kantstött.

Antal besök: 3 438