PIETRO DALLA SANTA. Park med klocktorn. Färglitografi. Signerad och E.A.

247983. PIETRO DALLA SANTA. Park med klocktorn. Färglitografi. Signerad och E.A.

Bildyta 20 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 20 x 30 cm.

Antal besök: 804