FIGURIN samt BORDSLAMPA, gips, troligen Italien. 1950/60-tal.

247973. FIGURIN samt BORDSLAMPA, gips, troligen Italien. 1950/60-tal.

Exotiska kvinnor. Höjd 40 respektive 47 cm.

Mindre nagg och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg och färgbortfall.

Antal besök: 1 080