Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
DANIEL SANO. Litografi, signerad och numrerad 16/50.
247966. DANIEL SANO. Litografi, signerad och numrerad 16/50.
72 x 53 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 53 cm.
Stadsauktion Sundsvall
824