CARL OSCAR LARSSON. Oljemålning på pannå, "Kåseberga hamn".

247875. CARL OSCAR LARSSON. Oljemålning på pannå, "Kåseberga hamn".

Signerad och daterad C.O. Larsson 1954.
23,5 x 33 cm.

Carl Oscar Larsson (1887–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 600