RADIO, Telefunken, 1920/30-tal.

247853. RADIO, Telefunken, 1920/30-tal.

Bakelit. Höjd ca. 46 cm.

Slitage, repor, fläckar, ej genomgånget. Smärre skada på tyg. Skada på sladd. Ej genomgånget.

'.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakelit. Höjd ca. 46 cm.

'.

Antal besök: 2 999