BORD,nyrenässans stil.

BORD,nyrenässans stil.
2478514. BORD,nyrenässans stil.

ca 36 x 56 cm, 56 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken, skada på knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 36 x 56 cm, 56 cm hög.

Antal besök: 290