ROBERT HÖGFELDT. Akvarell och tusch, "Solo i negerbyn", signerad Robert Högfeldt.

247844. ROBERT HÖGFELDT. Akvarell och tusch, "Solo i negerbyn", signerad Robert Högfeldt.

Robert Högfeldt 1894 - 1986.
29 x 43 cm.
Rammått 53 x 66 cm.
Ramen 23 karats guld.

Bruksslitage.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Robert Högfeldt 1894 - 1986.
29 x 43 cm.
Rammått 53 x 66 cm.
Ramen 23 karats guld.

Bruksslitage.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Antal besök: 3 858