Göteborgs Auktionsverk
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
BRICKA, mässing. Kina 1900-tal.
247831. BRICKA, mässing. Kina 1900-tal.
Diameter 74 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 74 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 018