SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
24781. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Underrede i mässing med två hyllplan i glas. Längd 53, bredd 36, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 009