UPPLÄGGNINGSFAT, flintgods, 1800-tal.

247798. UPPLÄGGNINGSFAT, flintgods, 1800-tal.

Längd 40 cm.
Märkt i botten.
Tejprester på undersida.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 cm.
Märkt i botten.
Tejprester på undersida.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 658