AFFISCHER, 4 st, Kina, 1970/80-tal.

247797. AFFISCHER, 4 st, Kina, 1970/80-tal.

Propaganda affischer från Kina, 1970/80-tal.
75 x 51 cm.

Mindre revor och skador i kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 51 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 101