RESVÄSKA, Etienne Aigner.

RESVÄSKA, Etienne Aigner.
2477855. RESVÄSKA, Etienne Aigner.

Väska i brunt läder med detaljer i gulmetall. Ca 47 x 37 x 24 cm. Ett innerfack med dragkedja.

Slitage, märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 852