SKRIVMASKINER, 2 stycken, tidigt 1900-tal.

247779. SKRIVMASKINER, 2 stycken, tidigt 1900-tal.

Remington samt Halda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Remington samt Halda.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 036