BYST PÅ SOCKEL, "Pythagoras", gips.

2477708. BYST PÅ SOCKEL, "Pythagoras", gips.

Höjd med träsockel 34,5 cm.

Ytslitage, nagg, smärre färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med träsockel 34,5 cm.

Antal besök: 439