Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
JOHAN GOTTFRID LÅRD. Vy över samhälle, akvarell, signerad och daterad 1936.
247757. JOHAN GOTTFRID LÅRD. Vy över samhälle, akvarell, signerad och daterad 1936.
28 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 44 cm.
Stadsauktion Sundsvall
3 320