PARTI PORSLIN, 11 delar, bl a Royal Copenhagen.

247749. PARTI PORSLIN, 11 delar, bl a Royal Copenhagen.

6 figuriner, höjd 9 cm
1 bordslampa i porslin, höjd 25 cm
1 vas i porslin, höjd 20 cm
1 vas, höjd 15 cm
Stämplade Royal Copenhagen
1 vas, höjd 18 cm, ettikettmärkt Rosenthal
1 vas, höjd 6,5 cm, stämplad B & G
1 klocka, höjd 7 cm, stämplad B & G.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 figuriner, höjd 9 cm
1 vas i porslin, höjd 20 cm
1 vas, höjd 15 cm
Stämplade Royal Copenhagen

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 798