OWE SANDBERG. Bordslampa, glas, signerad, Kosta, 1976.

247725. OWE SANDBERG. Bordslampa, glas, signerad, Kosta, 1976.

Grå glasmassa med etsad dekor av hästar.
Signerad: "Kosta 76 O. Sandberg".
Höjd total: 28 cm.

Åldersslitage, repor i botten.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd total: 28 cm.

Ej genomgången.

Antal besök: 1 513