TESERVIS, TRE DELAR.

TESERVIS, TRE DELAR.
2477259. TESERVIS, TRE DELAR.

Silver och svärtat trä England, stämplad Chester 1905, tekannans längd 23 cm, vikt 625 gram.

Bruksslitage, minnesgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!
2477259. TESERVIS, TRE DELAR.

Bruksslitage, minnesgravyr.

Antal besök: 256