MÄSSINGSLJUSSTAKAR, 6 stycken, 18-1900-tal.

247720. MÄSSINGSLJUSSTAKAR, 6 stycken, 18-1900-tal.

2 st 18 cm.1 st 13 cm. 2 st 7 cm. 1 st 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 522