FAT, tenn, 1800-tal.

FAT, tenn, 1800-tal.
2477118. FAT, tenn, 1800-tal.

Otydligt stämplat
Diameter 34 cm, vikt ca 1400 gram.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2477118. FAT, tenn, 1800-tal.

Otydligt stämplat

Bruksskick, repor.

Antal besök: 443