DOKTORSVÄSKA, brunt skinn, tidigt 1900-tal.

247692. DOKTORSVÄSKA, brunt skinn, tidigt 1900-tal.

Längd 51 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 061