VAS SAMT 2 FIGURINER, porslin, Kina, 1900-tal.

247689. VAS SAMT 2 FIGURINER, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd 23-25 cm.

Bruksslitage samt en figurin med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23-25 cm.

Antal besök: 598