POKAL, silver, Petter Sellstedt, stämplade 1764-1808, Sundsvall.

247664. POKAL, silver, Petter Sellstedt, stämplade 1764-1808, Sundsvall.

Höjd ca 19 cm.
Vikt ca 406 gram.

Gravyr. Slitage.
Inristade namn och datum på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.
Vikt ca 406 gram.

Gravyr. Slitage.

Antal besök: 907