ALAIN THOMAS. Färglitografi.

ALAIN THOMAS. Färglitografi.
2476403. ALAIN THOMAS. Färglitografi.

Surrealistiskt landskap. Signerad och numrerad 71/150 ex. Daterad -76. 37x50 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 448