YTTERFODER, ett par, Royale Nimy, Belgien.

247618. YTTERFODER, ett par, Royale Nimy, Belgien.

Höjd 21 cm, diameter 25,5 cm.

Åldersslitage, krackelyrer. Ett smärre kantnagg på ena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm, diameter 25,5 cm.

Antal besök: 892