SOFFGRUPP, samt fåtöljer, Bertil Fridhagen för Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

247606. SOFFGRUPP, samt fåtöljer, Bertil Fridhagen för Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

Soffa, längd ca 192, bredd ca 77, sitthöjd 44, rygghöjd 83 cm
Fåtöljer, längd ca 82, bredd ca 77, sitthöjd 44, rygghöjd 83 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 182