LOCKBOJAN, porslin, Kina, Kanton, 1900-tal.

247605. LOCKBOJAN, porslin, Kina, Kanton, 1900-tal.

Dekor av fåglar, fjärilar och växter i polykroma emaljfärger. Höjd ca 40 cm.

Mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre kantnagg.

Antal besök: 604