KÖKSSOFFA.

KÖKSSOFFA.
2475958. KÖKSSOFFA.

Förvaring under
Höjd ca 80cm
Bredd ca 160cm
Djup ca 55cm
Sitthöjd ca 45cm.

bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2475958. KÖKSSOFFA.

Förvaring under
Höjd ca 80cm
Bredd ca 160cm
Djup ca 55cm
Sitthöjd ca 45cm.

Antal besök: 428