SITTPUFF med förvaring, 1900-tal.

247593. SITTPUFF med förvaring, 1900-tal.

Diameter ca 55 höjd ca 36 cm.

Slitage, fläckar, blekt. Smärre skadad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 55 höjd ca 36 cm.

Antal besök: 1 173