BYRÅ, jugend, 1900-talets första hälft.

24753. BYRÅ, jugend, 1900-talets första hälft.

Gråmålad, längd 87, bredd 46, höjd 77 cm.

Nyckel saknas, slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 549