KRYDDSTÄLL, porslin, Gefle, 1930-40-tal.

247464. KRYDDSTÄLL, porslin, Gefle, 1930-40-tal.

Kryddställ, porslin, trästomme.
Bredd 37,5 cm
Höjd 40 cm
Diameter 18 cm.

Slitage, fläckar, krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 37,5 cm
Höjd 40 cm
Diameter 18 cm.

Antal besök: 1 926